Zapraszamy na warsztaty on-line z zakresu smart city.

Pozostajecie w domach, ale możecie pomóc nam w tworzeniu najlepszy rozwiązań dla naszego miasta i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Realizujemy projekt dofinansowany ze środków UE, który m.in. pozwoli nam stworzyć pewne narzędzia.

Cóż to takiego te smart city i jak to się ma do Kłodzka? To, najprościej mówiąc, rozwiązania, które chcemy wprowadzić w naszym mieście, które ułatwią Państwu funkcjonowanie w przestrzeni miejskiej, a nam pozwolą lepiej/łatwiej zarządzać Kłodzkiem.

Warsztaty będą odbywać się w PONIEDZIAŁEK (30 marca) i ŚRODĘ (1 kwietnia). Prowadzić je będzie Andrzej Brzozowy, doradca i ekspert w zakresie rozwoju terytorialnego (polityka miejska, rewitalizacja, rozwój regionalny, rozwój lokalny).

Warsztaty będą odbywać się w godzinach przedpołudniowych, zapisywać się można przesyłając wiadomość e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prześlemy w wiadomości zwrotnej instrukcję korzystania z aplikacji Zoom (łatwizna) i godzinę rozpoczęcia.

Prosimy, aby poważnie podejść do tematu. Jeżeli ktoś już zgłosi, niech uczestnicy w szkoleniu